

Az Esztergomi Kolping Iskola festő szak alkotásainak kiállítás megnyitója április 17-én, pénteken 18 órakor az Olvasókörben. A megnyitón közreműködnek az Olvasókör irodalomcentrikus „Rímtalálka” csoportja. A kiállítás – a terem vegyes használata miatt – előzetes egyeztetéssel, vagy szombaton 9-17 óra között május 4-ig látható az Olvasókörben. A belépés ingyenes!