Skip to main content

Bakancsot fel! Közös tavaszi túrára hívnak a Gerecse lankái

Április közepén, amikor a természet már teljes tavaszi díszben pompázik, nincs is jobb program, mint egy kiadós gyalogtúra. 2026. április 11-én, szombaton egy különleges útvonalon fedezhetik fel az érdeklődők a környék legszebb kilátópontjait.

A természetjárók csapata az esztergomi buszpályaudvarról indul a 9:10-es járattal, hogy bevegyék a Gerecse keleti bástyáit. A tervezett útvonal maradandó vizuális élményt ígér: a túra érinti Csolnokot, majd meghódítja a lenyűgöző panorámájáról híres Nagy-Getét, végül pedig Tokod irányában ereszkedik le a csapat.

Túra

2026. április 11.

Indulás az esztergomi buszpályaudvarról a 9:10-es járattal.

Privacy Preference Center