

„Kötelező filmkockák” havonta egy alkalommal, keddenként várja az érdeklődő diákokat. „A tematikus program során egy-egy kötelező olvasmány filmadaptációját vetítjük le, majd közösen, játékos formában dolgozzuk fel a látottakat. Reményeink szerint az interaktív jellegű feldolgozó feladatokon keresztül a gyerekek könnyebben tudnak kapcsolódni a történetekhez, szereplőkhöz és az üzenetekhez, s ezáltal szívesebben foglalkoznak a kötelező művekkel.
Május 5. kedd: Vörösmarty – Csongor és Tünde interaktív feldolgozása elsősorban 10-11. osztályos diákoknak. A programot Marosi Zsófia pedagógus vezeti. A részvétel ingyenes. Érdeklődni, jelentkezni az Olvasókörben lehet. – Ez az alkalom betelt!
Betelt!